Az első igazán nagy sikerem! S ez még csak a kezdet....

Az első nagy sikerem, mióta a vonzás törvényét használom. 2004-ben elvégeztem egy tanfolyamot, de annyiban is maradt,nem foglalkoztam vele igazán. Akkoriban volt egy fiú akihez valamilyen úton módon de éreztem, hogy szükségem van, nem tudtam ki ő milyen a személyisége, de nagyon magával ragadott így ismeretlenül is. Aztán eltűnt az szemem elöl, Én mindig elképzeltem, hogy újra megtalálom, beszélgetünk majd megismerjük egymást, s sorsunk egybefonódik, mert éreztem, hogy ennek kell történnie. 7 évig semmi aztán hirtelen felbukkant az életemben s gyökeresen megváltoztatta azt még a szürke házasságomból is kitudtam lépni. Minden nap egyre kiegyensúlyozottabb s boldogabb vagyok. Egyenlőre csak ismerkedünk barátkozunk, de nem zártuk ki az szerelem lehetőségét, hisz nekünk együtt kell lennünk,hogy szerelmünk beteljesedhessen.
Így most még erősebben képzelem el mindazt amit szeretnék, mert tudom, hogy az Univerzum meghozza nekem a várva várt testi, lelki, szellemi gazdagságot, bőséget, szerelmet.