reménytelen szerelem

A reménytelen szerelemről…..(nincs olyan) OLVASD VÉGIG!
Az én történetem régebben kezdődött amikor meglátogattam egy munkatársamat Győrben. Mivel én az ország déli részén lakom, így ott aludtam náluk pár napot. Akkor 24 éves voltam és a munkatársam szintén. Ott ismertem meg az ő kishúgát aki akkor 10 éves volt. Első látásra éreztem iránta egy különleges köteléket de mivel 10 éves volt én meg 24 így nem gondolkoztam semmiről, elnyomtam magamban az érzést. Amikor hazajöttem tőlük olyat éreztem mintha kitéptek volna egy darabot a szívemből, nem tudtam mire vélni a dolgot, mert ilyet még lány iránt sosem éreztem. Nagyon rossz volt, a hiánya 2 hétig minden napomat megkeserítette. Ekkor ismertem meg a vonzás törvényét és a titkot. A titok azt mondja hogy amire a legtöbbet gondolunk és úgy is érezzük az megvalósul. A helyzetemet különben bonyolította hogy akkor ,,járt” az osztálytársával, azaz volt köztük valami kis gyerekszerelem. Azonban én mindezek ellenére és arra kezdtem fókuszálni hogy mi lenne ha a lány belém szeretne és ő is azt érezné irántam amit én ő iránta. Mivel amikor ott voltam nála jól elvoltunk, gondoltam nem is akkora hülyeség ez az elképzelés. Igyekeztem nap mint nap fókuszálni a kívánt álomra és célra. Idővel megtörtént az amire vágytam: pár héttel a hazaérkezésem után a bátyja írt hogy a kislánynak hiányzok és mit szólnék hozzá ha még a hó végén meglátogatnám őket. Azt hittem nem hiszek a fülemnek és elmentem hozzájuk. Ekkor éreztem azt hogy a kiscsaj is máshogy gondol rám. De mivel 10 éves volt sosem gondoltam volna arra hogy legyen köztünk bármi, de elhatároztam magamban hogy ha nagy lesz feleségül veszem:D:D:D Hát ja akkor még őrültségnek tünt. Nem mondtam el neki ezt az álmom csak legbelül úgy éreztem hogy nekem ő lesz az akit megírtak odafent. Ekkor jöttem rá hogy miért érzem iránta ezt a különleges kötődést: Ő az igazi!!??. Viszont nem várhattam meg míg felnő, 24 évesen kellett legyen barátnőmnek. Lett is, de ekkor szembesültem vele hogy a lány óriásit csalódott bennem és szomorú miattam. Amikor legközelebb voltam náluk nem figyelt rám és éreztem hogy valami baja van velem, persze tudtam hogy ez a baja de egy, akkor már 11 évesnek hogyan magyarázzam meg hogy muszáj hogy legyen valakim? Ekkor ismertem meg igazán a titkot. Másodszor a történet kapcsán elöntött a negatív érzések tengere hogy lehet elcsesztem nála a bizalmam és lehet utálni fog mindig és akkor hogy lesz a feleségem?:( Itt jött be a titok, azaz a vonzás törvénye másodjára. Elhatároztam hogy nem hagyom hogy negatív érzésem eluralkodjanak magamon így inkább elképzelem azt hogy összejövök vele és elképzelem a közös életünket első csókot, gyerekeket stb. és azt hogy hogyan fogom őt meghódítani. 16 éves koráig minden évben eltöltöttem ott pár napot, és néha pár havonta telefonon is felhívtam őt. Amikor beteg volt meglátogattam amikor kórházban volt bementem hozzá. Meg akartam neki mutatni hogy mit érzek iránta hogy ha majd egyszer beszélek neki az érzéseimről, tudjak mire hivatkozni (pl emlékszel amikor meglátogattalak stb) 16 évesen elhívtam a szülővárosomba egy napra. Akkor történt meg az amit csodának hívnak. Közeli beszélgetésbe elegyedtünk és elmondta mit érez meg érzett irántam és én is elmondtam hogy én mit érzek. Elcsattant az első csók:) 16 éves korában összejöttem vele, 18 évesen elvittem Spanyolországba, 20 évesen megkértem a kezét és most 2. babánkat várjuk..:)
Én azt mondom hogy ha hasonló történeted van akkor bízz a csodában és ne add fel sosem. Csak arra koncentrálj amit szeretnél képzeld el hogy együtt vagytok a többit bízd Istenre. Persze ha nem neked szánta őt akkor más lesz a sztori, de ne erre gondolj. A te dolgod az hogy elképzeld AZT AMIT SZERETNÉL. A te dolgod az elméd. Szerintem ha képes vagy a szerint gondolkozni, a szerint érezni és tenni Ő érte, akkor megvalósul az álmod:) A te feladatod az elméd

Címkék:

Ezt az írást, csak most olvastam!

Szenzációs!
Ezek szerint az ember belső érzékelése kiválóan működik!
Sok boldogságot kívánok!

Imádom ezt a történetet!

Imádom ezt a történetet! :)
Minden alkalommal erőt ad és hitet! :)
"A titok azt mondja hogy amire a legtöbbet gondolunk és úgy is érezzük az megvalósul."
Ezt a mondatot felírtam egy fénykép hátuljára :D

:)

Annyira szép ez a történet! Sok boldogságot kívánok Nektek!!

Ezt most jólesett olvasni! ♥

Ezt most jólesett olvasni! ♥