Siker felé vezető út, ami mindvégig jelen volt! :) [Kulcs a siker teremtéséhez!]

Kezünkben a kulcs: Merjünk hát nagyot álmodni!

Én egy 16 éves diáklány vagyok! Ezidáig még nem sok tapasztalatom van az életben, én mégis most,-e pillanatban, úgy érzem sikeresnek mondhatom magam.
Eddig apró örömökből épült fel az életem. De eljutottam oda, hogy ezt megváltoztassam.
Számomra eddigi legnagyobb sikerélményem, ami megadja a siker felé vezető leghatalmasabb utat.
Ez egy olyan dolog, ami mindig is volt, és lesz is! Létezése felkarolja és alátámasztja eddigi kis sikereim mivoltát.
Rájöttem, hogyan értem el valamit, és hogyan nem! Ez nem más, minthogy megismertem a TITKOT
Ez nekem nagy siker, mert nem mindenkit ér ekkora lehetőség, hogy a kezébe fut a megoldás az élet titkára!
Ahogyan a múltbéli életemre gondolok, rádöbbenek, hogy tényleg csak azok a dolgok sültek el sikeresen, amikkel hittel álltam szemben. Amit igazán szerettem volna, azt el is értem, hiszen ezt a Vonzás törvénye is kimondja, amit az ember igazán akar, amire gondol, be is vonzza azt életébe! Akár tud róla, akár nem!
Amiről ezt gondoltam:- ebben a tevékenységben ügyes vagyok, megfogom nyerni az adott versenyt! Az úgyis lett!

Írnék erre szemléltető példát!
Mindig is mondták, hogy jó kézügyességem van, amit eleinte nem nagyon hittem el, de amikor már több rajzversenyt is megnyertem hinni kezdtem ügyességemben. Ezáltal egyre több versenyen vettem részt, mindig eredményesen!
Origami megmérettetésen is indultam általános iskola minden évében.
Mindig tudtam, hogy, amit készítek az jó, így megkel nyernem! Ami szintén nem is történt máshogy!

Bármikor bárki is megkérdezné tőlem, hogy szeretek-e futni, én mindig azt felelném: - Nem! Mert én Imádok!
Ez soha nem is volt másképp, én mindig is tudtam magamról, hogy gyorsan tudok futni, így szerettem is.
Testnevelés tanárom sosem vitt el engem sportversenyekre, pedig aztán nemcsak futásból jeleskedtem jól!
Mígnem egyszer gondoltam, hogy milyen jó lenne, ha próbára tehetném én is magam, és elképzeltem, ahogyan elsőként futok be a célmezőnybe! Általános iskola utolsó évemben, el is jutottam versenyre, 800 méteres futáson első csak ugyan nem lettem, de egy hajszál választott el tőle, így csak másodikként futottam be.
De viszont a 60 méteresen úgy lesprinteltem mindenkit a szakaszról, hogy csak tátott szájjal maradtak mögöttem.

Idén nyáron történt, hogy egy orvosi szakvizsgálati váróban megpillantottam magammal szemben egy helyesnek tűnő gyereket! Arra gondoltam milyen jó lenne, ha ilyen pasim lehetne! Majd hazaérve, láttam, hogy írt egy közösségi oldalon, kérdezve nem-e én voltam az a lány, akit látott! Nagyon boldog voltam nem hittem a szememnek, hogyan talált meg egyáltalán! Majd magamban gondoltam milyen jó lenne, ha normális is lenne! Rengeteget beszélgettünk, később már személyesen is találkoztunk, ahol ezt teljes mértékben be is bizonyította. Még máig is a barátom! :) Nagyon Szeretem!

Most, hogy minden felvilágosult előttem, tudom, hogy saját nagy fellegekben járó hitemmel értem el mindent!
Már merek nagyot álmodni hiszen tudom, amit tudnom kell! Teszem amit tennem kell! Ezzel a tudattal csak sikeres lehetek további életem során!
Annyit mondok: - Bárhol légy is a lényeg EGY! Sose feledkezz meg saját magadról!

Hálás vagyok mind azoknak, akik ezt a nagy tudományt felszínre hozták, hogy az elérhető legyen mindenki számára!

MAGIC MIRROR:(Saját teknika)

"Lelki szemeiddel vetítsd tükrödre vágyaid, s azok saját lényedben mosolyognak majd vissza rád."

1. Nevezz el egy tükröt a te varázslatos tükrödnek! Ez lehet, amivel szemben reggelente is készülődsz!
2. Mond el mindig saját tükörképednek, minden vágyad, és akár már láthatod is magad képzeleted szerint.
3. Higgy benne, hogy amit a tükörre vetítesz az valósággá válik!
4. Légy rögtön hálás érte!
5. Várd is el bekövetkezését!
6. Majd lépj el úgy a tükörtől, hogy érzed, az már a te birtokodban van, így az UNIVERZUM úgy rendezi a dolgokat, ahogyan azt te szereznéd! Hiszen nem létezik idő, eddig is már a tiéd volt! :)

Tény és valóság:
"Bármi is, amit elismersz valós tényként, az valóságként köszönt majd vissza hozzád!"
Siker:
"Ha valamiben egyszer már sikert arattál, az a te életedben már csak sikerként jelenhet meg, ha hiszel benne!"

Kedves Mercy:))

Köszönöm, hogy olvashattalak:)))))

Gratulálok:))

:)

Nincsit! Én köszönöm Bogi, hogy elolvastad! :)
Sok sikert kívánok a versenyre! :)
Üdv: Melinda

Koszonom!

Oh, nagyon halas vagyok, hogy idetevedtem! :)
Koszi, sokat segitett az irasod, "veletlenul" PONT ilyesmire volt szuksegem. Epp orszagos versenyre keszulok, es alabbhagyott a motivaciom. De most, h ezt elolvastam, reggeltol uj erokkel fogok neki annak a rengeteg dolognak, amit mar olyan reg elterveztem.

Koszonom, megegyszer!
Nagyon sok szeretettel, egy masik diaklany:)

Csak gratulálni tudok;)

Hát minden elismerésem ,hogy 16 évesen ilyet tudsz írni. Első fele tetszett mert leírtad h csak híni kell magunkba és minden sikerül. Még egyszer is gratulálok így tovább:)!!!!!!!!

Like!

Írj véleményt! És Like-old! :)
Köszi szépen!