Vigyazz,hogy elsz,mit szolsz...ugyanugy betudod vonzani a rosszat is!

Tudom ide sikertorteneteket kene irni...,de szerintem a temahoz kapcsolodik...az en storym is mivel szembetuno pelda,hogy a kimondott szonak igen is nagy hatalma van!Ime az igaz tortenetem...olvassatok el es tanuljatok belolle....Tiz evet jartam egy ferfival aki kis talpraesett penzes csaladbol szarmazo fiucska volt,16eves korunkban ismerkedtunk meg...26eves korunkban valtak szet utjaink....Mivel fiatal volt,nem az az othon ullo tipus,nekem megjatszotta a jofiut mivel szeretett o engem a maga modjan...de mivel fiatal volt ,jokepu,penze is ideje is boven szeretett csavarogni....mint kesobb kiderul nozni elni az eletet,meg en kis naiv szerelmes othol vartam biztam es hittem benne.Nagyon ragaszkodo tipus vagyok,ha szeretek valakit bizok benne es nehezen engedem el....es mikor keztek megis elotunni a problemak,hogy valami nincs rendben persze hozza fordultam a kerdesekkel...megcsalsz?...hazudtal ebben abban....?O viszont aladoan mivel nagyszaju gyermek volt ,tagadta a dolgokoat sott h elhiggyem neki eskudozott is...ugy haljak meg ha ....eskuszom az eletemre....a rak vigyen el engem ,ha megcsaltalak,most felnott fejjel nagyon csunyanak tunnek ezek az atkozodasok es nem emberhez meltoak,pedig jo csaladbol szarmazott o folyton ezzel vedekesett....Vegul megszokta,hogy ezzel mindent megold...de nem erezte a kimondott szavak hatalmat....persze a tenyek mind ellene szoltak es minnel jobban derultek ki a dolgai annal jobban eskudozott szavajarasava valt.Teny ,hogy barmennyire szerettem is ezt az embert nem birtam tovabb a kettos eletet igy is a legszebb eveimet adtam neki az eletembol,nagy fajdalommal de szakitottam vele,o elkoltozott londonba es elte eletet,nekem uj kapcsolatom lett.Ra ot evre hogy a kapcsolatunknak vege lett,a semmibol ujra feltunt es megkeresett addig hallani sem hallotam rola ,es arra kert hogy bekuljunk ki mert az akkori kapcsolatom mar zakatolt.Nem tudtam kibekulni vele,mar nem voltam szerelmes...de szivesen talakoztam vele hisz vele nottem fel,meglatogadtuk a csaladjat akit azota sem latott miota kiment Londonba,majd kis szu et nehany nap kovetkezett...nem hivott...mikor kerestem mondta,hogy korhazban van beteg...meg nem tudja mi van...meglatogadtam..beszeltem a szuleivel akik elmondtak hogy megkaptak az eredmenyeket...rakos hasnyalmirigy rakja van...eselye semmi nincs es csak harom hete maximum egy honapja van hatra....de ne szoljunk neki mar ugyis morfiumra tettek nehany nap alatt ne remisszuk meg...Nehez volt...ez az egesz nehany het alatt tortent az egeszseges 31eves fiu aki hazajott latogatoba annyi ev utan...nehany het es kesz...semmi elojel nelkul...minden regi baratja meglatogatta,es mindenki emlekezett ra milyen csunyan beszelt regen igy a rak ugy a rak,jatszott a szavakkal...mint tini gyerek es nezd meg hova jutott...Tudom durva a tortenetem,azert irtam le,hogy azok a fiatalok akik eskudoznek vagy csunyan beszelnek gondoljak at....a kimondott szonak oriasi hatalma van...plane ha azt ismetelgeted beprogramozod magadnak....a tudat alattid meg szot fogad....nem jatek ez,hanem a valosag...Ez tavaj oktoberben torten ,azota is kijarok a sirjahoz...,a maganeletem meg nem alt labra de igyekszem,ma elkeztem a programozast a boldogsagra es remelem legkozelebb igazi pozitiv tortenettel tudok majd eloallni....